25 Aralık 2013 Çarşamba

Kürtaj Fiyatları

Kürtaj olmayı düşünen bir çok hasta kürtaj fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için araştırma yapmaktadır. Kürtaj fiyatı hakkında hekimlerin internet sitelerinde bilgi vermeleri hem ilgili yasalarla sınırlandırılmış olup hem de tıp etiği açısından uygun değildir. Burada bilinmesi gereken yapılacak işlemin kürtaj olmasından dolayı böyle bir yasal sınırlama ve etik uygulamanın olmadığıdır. Hekimlerin internet sitelerinde fiyat bilgisi vermemesi sadece kürtaja özel bir uygulama olmayıp tüm tedavi ve muayene ücretleri için geçerlidir. 
Ülkemiz yasaları gereği doktorlar hastalarına fiyat bilgisini ancak bire bir iletişim kurduklarında yani telefonla görüşmede ( kürtaj ücretleri ne kadar öğrenmek istiyorsunuz Jin.Op.Dr. Korkut Arslan'a 0 532 233 87 73 ve 0 212 241 48 93 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz ) , eposta ile haberleşmede ( korkuta@gmail.com ) , iletişim formu ( blog sitemizin yan sayfasında iletişim formumuz yer almaktadır çekinmeden doktorunuza soru sorabilirsiniz ) vasıtasıyla özel mesaj göndererek veya muayene olmaya geldiğinizde ( Jin.Op.Dr. Korkut Arslan'ın muayenehanesi Operatör Raif Bey Sokak Okandan Apt. No:15 Şişli / İstanbul adresindedir ) yüz yüze görüşerek verebilmektedir.
Sizlere kürtaj fiyatı hakkında blog sitemizden aktarabileceğimiz, kürtaj fiyatları gebeliğin haftasına göre ( ülkemizde isteğe bağlı kürtaj için gebeliğin 10. haftasının geçmemesi gerektiği unutulmamalıdır ) ve kürtaj işlemi sırasında tercih edilecek anestezi yöntemine göre belirlendiğidir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder